Kilka słów o nas
Firma Crown Polska powstała w 1998 roku w celu wprowadzania na polski rynek nowych produktów głównie z zakresu wykańczania wnętrz i elewacji, firm: CROWN, Ecorson, Flugger, Rivedil, San Marco, Oikos, Modern Masters, Scala i wielu innych z całego świata.

Historia

Dbając o najwyższą jakość usług przy wykorzystywaniu nowatorskich technik dekoracji, organizujemy szkolenia dla wykonawców, jak również oferujemy usługi związane z wykańczaniem wnętrz. Możemy też polecić fachowców, na których możesz polegać.

Profesjonalizm

Mając wieloletnie doświadczenie możemy się poszczycić tym, że jesteśmy wyłącznymi, autoryzowanymi, regionalnymi przedstawicielami takich firm jak: Crown, Ecorson, Modern Masters, Rivedil, Oikos, Scala. Oni nam zaufali, Ty możesz tym bardziej.

Doświadczenie

U nas znajdziesz kompleksową obsługę. W ofercie znajdują się farby do wymalowań wewnętrznych i zewnętrznych, tynki: strukturalne mineralne, akrylowe, silikatowe i silikonowe; tapety, sztukaterie. Panele ścienne 3D tak z betonu jak i z miękkiego weluru.

Wszechstronność

Trzymamy cały czas rękę na pulsie. Nie boimy się nowych wyzwań i trendów. Specjalizujemy się w najnowocześniejszych i najmodniejszych technikach wykańczania wnętrz. Oferujemy je równocześnie z najmodniejszymi aktualnie markami na świecie.

Awangarda

Crown Polska

ul. Wojska Polskiego 18
08-110 Siedlce
tel./fax: 25 644 54 95
info: 500 520 500
tel. wykonawcy: 505 351 004
pon.- pt. : 10-18
sobota : 10-14