Drzwi Baroco

 

Firma Baroco powstała z inspiracji właścicieli zafascynowanych bogactwem historycznych wnętrz i pragnących dotrzeć do ludzi,którzy podzielają pogląd, że do miejsca gdzie mieszkamy chcemy wracać by podziwiać ich piękno . Dlatego stworzyliśmy kolekcje sztukaterii oraz drzwi w oparciu o opracowaną przez nas technologię produkcji i unikatową recepturę, która pozwala na odwzorowanie skomplikowanych wzorów ornamentowych i jednocześnie nie wymaga specjalnych kwalifikacji do montowania naszych wyrobów na ścianach. Nasza sztukateria wykonana jest ze specjalnej mieszanki na bazie żywicy dzięki czemu jest elastyczna, łatwa w obróbce, podatna na malowanie wszelkimi farbami, a jednocześnie twarda i odporna na chemikalia.
 
Przy produkcji drzwi współpracujemy z renomowanym wytwórcą, który gwarantuje wysoką jakość skrzydeł drzwiowych, futryn i opasek. Elementy zdobione, malowanie, patynowanie, złocenia i lakierowanie odbywa się w naszym zakładzie pod okiem najlepszych specjalistów wyznających zasadę, że drzwi to również mebel.
 
Nasz zespół wciąż pracuje nad nowymi kolekcjami kierując się sugestiami płynącymi z rynku i starając się zaspokoić najbardziej wymagające oczekiwania. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Może to jest to, na co czekaliście?
 

 

View the embedded image gallery online at:
https://crown.pl/index.php/drzwi#sigProGalleria60af5ba2fe

25 644 54 95
Crown Polska sp. z o. o.
ul. Wojska Polskiego 18
08-110 Siedlce
500 520 500