Panele welurowe 3D Fluffo

 

Dlaczego nie dotykamy ściany tak jak zwykliśmy dotykać skórzanego, miękkiego fotela, pluszowej poduszki czy choćby solidnego, drewnianego stołu? Dlatego, że ściana nie jest miła w dotyku, a kontakt z nią nie należy do przyjemności. Fluffo sprawia, że zwykła ściana staje się bliższa i cieplejsza. Panele w dotyku przypominają aksamit. Są miękkie. Możesz zagłębić w nich swoją dłoń.

Miękkie panele ścienne Fluffo mają formę starannie zaprojektowanych, kolorowych kształtek. Poszczególne wzory paneli różnią się między sobą kształtem i rozmiarem. Powierzchnia jednego panela wynosi od 0,06 do 0,5 m2. a grubość to zazwyczaj od 2 do 5 cm. Każdy wzór jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, zawsze stworzysz z nich oryginalny design i - co najważniejsze - miłą i miękką w dotyku ścianę.

Pomimo tego, że panele mają skomplikowane kształty, idealnie pasują do siebie. Są tak zaprojektowane, aby razem tworzyły oryginalny wzór, a łączenia między nimi były integralną częścią designu.

Panele wykonane są z elastycznej, gęstej pianki poliuretanowej. Jest to nowoczesny i neutralny dla użytkowników produkt, odporny na upływ czasu. Pomimo tego, że panele są miękkie i elastyczne, w dotyku sprawiają wrażenie nadzwyczaj solidnych i mocnych. Wierzch paneli pokrywa struktura Fluffo. To miliony mikroskopijnych kolorowych włókien poliamidowych, które gęsto "upakowane" obok siebie, w dotyku przypominają aksamit.

Warstwa Fluffo oprócz dostarczania wrażeń dotykowych spełnia jeszcze jedną, ważną funkcję - wspomaga pochłanianie dźwięku. Już jedna ściana pokryta panelami Fluffo sprawia, że wnętrze nabiera komfortowego, dyskretnego charakteru. Jest wyciszone. Idealny pomysł na wyciszenie sypialni lub pokoju audio-video.

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://crown.pl/index.php/fluffo#sigProGalleria790d6a07c4

25 644 54 95
Crown Polska sp. z o. o.
ul. Wojska Polskiego 18
08-110 Siedlce
500 520 500